Eladó Cee'd-ek

A regisztráció nélkül is olvasható topikok.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 13065Post Ηλίας »

fules wrote:Ilias!
itt vagyok!
egy használtautó kereskedésben van, nem céges

A cégest a tulajdonosra értettem.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Post: # 13064Post fules »

fules wrote:Ilias!
itt vagyok!
egy használtautó kereskedésben van, nem céges


Itt a link!
http://www.hasznaltauto.hu/2351952_kia_rio_2007
Õ az!
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Post: # 13063Post fules »

Ilias!
itt vagyok!
egy használtautó kereskedésben van, nem céges
User avatar
bago
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 5778
Joined: 2008 Mar 02, Sun 9:43
Autó felszereltsége: 1.6 diesel EX LIMITED + ECS
Location: Érd, Szolnok, Budapest

Post: # 11360Post bago »

cakes wrote:nos, asszem kezd minden úgy alakulni ahogy szeretném.... és lassan le lehet venni a dakar yellow ceed-nek a hirdetését.... és a telephelyét áthelyezném pestrõl jászberénybe :lol:


Hajrá hajrá! :D
bago / 1,6 crdi SW Ex Limited ECS Oil blue
ImageImage
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 11316Post Ηλίας »

cakes wrote:nos, asszem kezd minden úgy alakulni ahogy szeretném.... és lassan le lehet venni a dakar yellow ceed-nek a hirdetését.... és a telephelyét áthelyezném pestrõl jászberénybe :lol:

Úgy legyen, akarom mondani úgy lesz. :)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 11275Post cakes »

GregHozta wrote:Naaa... drukkolok. Ha nem kell belõle a tetõablak, vagy a bõr ülés, vevõ vagyok rá :haha:

majd összeeresztelek a feleségemmel és majd lebokszoljátok :lol:

de remélem nem lesz harag ha nem rád fogadok :razz: :lol: :lol: :D
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Post: # 11273Post GregHozta »

cakes wrote:nos, asszem kezd minden úgy alakulni ahogy szeretném.... és lassan le lehet venni a dakar yellow ceed-nek a hirdetését.... és a telephelyét áthelyezném pestrõl jászberénybe :lol:

Naaa... drukkolok. Ha nem kell belõle a tetõablak, vagy a bõr ülés, vevõ vagyok rá :haha:
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 11272Post cakes »

nos, asszem kezd minden úgy alakulni ahogy szeretném.... és lassan le lehet venni a dakar yellow ceed-nek a hirdetését.... és a telephelyét áthelyezném pestrõl jászberénybe :lol:
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10441Post Ηλίας »

cakes wrote:bocs, ha megsértettelek vmivel, legyen az kijelentés, tett vagy nem tett.
de...
nem emlékszem semmi olyasmire h márpedig úgy állítok be oda h a kocsit el is viszem. mivel én sem sz*rom a pénzt a semmibõl, igyekszem a legjobbatat kihozni a vételbõl. ha nem érdekelt volna az egész, akkor megelégszem azzal amit itt virtuálisan látok és nem "veszek el az életedbõl 2.5 órát feleslegesen". így egy kissé váratlanul ért ez a kirohanásod...

én kérek elnézést

Nem azt írtam, hogy miért nem vetted meg a kocsit. Csak kicsit furcsa volt, hogy a telepen is 3.2-re kérdeztél rá a kereskedõ srácnál, hogy van e annyiért kocsi és utána is az ilyen árkategória marad elõtérben. Az engedmény összegére sem láttam reakciót. Így számomra utólag megfogalmazódott egy kérdés, hogy akkor miért voltunk ott? Egyébként nekem meg csak 1 millióm volt a Cee'd-re kp-ben, fele annyi mint neked.
Nem akarok vitatkozni, de nekem ezekbõl az infókból ez szûrõdött le. Az, hogy a fejedben mi jár, azt nem tudom megállapítani.
Neked nem kell bocsánatot kérned, ha én vagyok a hülye.
A hitelre egyébként még nem kaptam választ.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10440Post Ηλίας »

Zofren wrote:esetleg ha darabokban adnád el és a kocsinak van elsõ ködlámpája, arra igényt tartanék :D

Van neki, kettõ is.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 10439Post cakes »

GregHozta wrote:Õõõõõõ... azt hiszem én lemaradtam valamirõl. Magyarul eldõlt, hogy a sárga autó nem kell?
Na, de nem akarok beleszólni a dolgokba... csak olvasok.


még nem dõlt el semmi
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 10438Post cakes »

ilias wrote:A félreértések elkerülése végett:
Ha valakinek konkrét elképzelése van egy kocsiról és tudatában van az anyagi lehetõségeirõl és eleve úgy keresgél, akkor az tiszteljen meg azzal, hogy nem vesz el 2.5 órát feleslegesen az életembõl, mondja azt, hogy túristáskodik és akkor oda megy ahová akar. Vagy legalább ne a fülem hallatára érdeklõdjön 3.2 m körüli kocsikról. Ez nem az.
Bocsánat, ha én értettem valamit félre.


bocs, ha megsértettelek vmivel, legyen az kijelentés, tett vagy nem tett.
de...
nem emlékszem semmi olyasmire h márpedig úgy állítok be oda h a kocsit el is viszem. mivel én sem sz*rom a pénzt a semmibõl, igyekszem a legjobbatat kihozni a vételbõl. ha nem érdekelt volna az egész, akkor megelégszem azzal amit itt virtuálisan látok és nem "veszek el az életedbõl 2.5 órát feleslegesen". így egy kissé váratlanul ért ez a kirohanásod...

én kérek elnézést
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
Zofren
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1204
Joined: 2008 Sep 08, Mon 21:30
Autó felszereltsége: 1.6 diesel LX+
Location: Jelenleg Anglia

Post: # 10437Post Zofren »

esetleg ha darabokban adnád el és a kocsinak van elsõ ködlámpája, arra igényt tartanék :D
1,6 Crdi LX Plus + komfort csomag, az ötajtós, 195/65R15 Michelin Energy - 139 670km 2007.05.15 óta
Z módszer feltalálója (elektromos ablakemelő javítás)
chat
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Post: # 10436Post GregHozta »

ilias wrote::)
Számomra ez csengett le a kocsinál meg a hozzászólásból. Ezzel nincs is gond, csak a többivel. Nekem is tetszik a járgány, de nincsen rá pénzem. Lehet, hogy eladom majd olcsóbban, csak akkor kiveszem belõle a navigációt és a bõrûléseket és beteszem az enyéimet. Erre rá is kérdezek, hogy az 5 ajtós hátsóûlései megegyeznek e az SW-jével. De akkor sem lesz 3.2.

Ha nem jó a tiedbe, szólj... az enyémbe tuti jó :lol:
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10433Post Ηλίας »

GregHozta wrote:Õõõõõõ... azt hiszem én lemaradtam valamirõl. Magyarul eldõlt, hogy a sárga autó nem kell?
Na, de nem akarok beleszólni a dolgokba... csak olvasok.

:)
Számomra ez csengett le a kocsinál meg a hozzászólásból. Ezzel nincs is gond, csak a többivel. Nekem is tetszik a járgány, de nincsen rá pénzem. Lehet, hogy eladom majd olcsóbban, csak akkor kiveszem belõle a navigációt és a bõrûléseket és beteszem az enyéimet. Erre rá is kérdezek, hogy az 5 ajtós hátsóûlései megegyeznek e az SW-jével. De akkor sem lesz 3.2.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Post: # 10427Post GregHozta »

Õõõõõõ... azt hiszem én lemaradtam valamirõl. Magyarul eldõlt, hogy a sárga autó nem kell?
Na, de nem akarok beleszólni a dolgokba... csak olvasok.
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10425Post Ηλίας »

A félreértések elkerülése végett:
Ha valakinek konkrét elképzelése van egy kocsiról és tudatában van az anyagi lehetõségeirõl és eleve úgy keresgél, akkor az tiszteljen meg azzal, hogy nem vesz el 2.5 órát feleslegesen az életembõl, mondja azt, hogy túristáskodik és akkor oda megy ahová akar. Vagy legalább ne a fülem hallatára érdeklõdjön 3.2 m körüli kocsikról. Ez nem az.
Bocsánat, ha én értettem valamit félre.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 10418Post cakes »

nos
ma fenn voltam pöstön
ilias meg leszállította szerény személyemet a sárga ceed-hez (ezer hála neki) :)
körbetáncoltuk, körbedumáltuk, körbenyalogattam ... és szívem szerint én el is vinném, de az asszony szava is benne van a mérleg serpenyõjében. (ha már egyszer egy kasszán vagyunk)
de mivel minden az anyegin (vagy anyagin) múlik, ezért belátogatom az egri 1.6os ceed-et is
kivi vok ott milyen a leányzó fekvése...
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
ceeee
Rajongó
Posts: 733
Joined: 2008 Mar 19, Wed 9:35
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Magyarország

Post: # 10354Post ceeee »

Mivel 1.6-os benzines, potenciálisan kevesebb érdeklõdõje van gondolom, hiszen abból az 1.4 is tökéletesen megfelelõ, ráadásul kevesebbet is eszik.
Cee'd 1.4 EX 2007. 180 000 km
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10329Post Ηλίας »

solarys wrote:Ez ügyben pont Ilias az illetékes. :roll:

Egyenlõre még csak egy Cee'd szinten. Kevés az egyedi járgány.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10320Post Ηλίας »

Kissun wrote:Az egy hónapot nem sokallom, de kíváncsi lennék valaki olyan véleményére aki személyesen is látta az autót tehát elsõ kézbõl származó véleménye van.

Egyébként új autót kereskedésben eladni valószínûleg hosszabb idõbe kerül mint egy jó árú és állapotú használtat. (az enyémet egy hét alatt vittél el)
Tamás

Fontos tényezõ a felszereltség és hogy mennyire résmodellrõl van szó. És szerencse is kell. Én december 29-én adtam el a kocsimat, de a többinél nem ebbõl fogok kiindulni.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Post: # 10318Post solarys »

Kissun wrote:Az egy hónapot nem sokallom, de kíváncsi lennék valaki olyan véleményére aki személyesen is látta az autót tehát elsõ kézbõl származó véleménye van.

Egyébként új autót kereskedésben eladni valószínûleg hosszabb idõbe kerül mint egy jó árú és állapotú használtat. (az enyémet egy hét alatt vittél el)
Tamás
Ez ügyben pont Ilias az illetékes. :roll:
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
Kissun
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 34
Joined: 2008 Sep 23, Tue 16:02
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Székesfehérvár

Post: # 10317Post Kissun »

ilias wrote:Sokallod az 1 hónapot? Akkor mi a véleményed a 6 hónapja raktáron lévõ új kocsikról?


Az egy hónapot nem sokallom, de kíváncsi lennék valaki olyan véleményére aki személyesen is látta az autót tehát elsõ kézbõl származó véleménye van.

Egyébként új autót kereskedésben eladni valószínûleg hosszabb idõbe kerül mint egy jó árú és állapotú használtat. (az enyémet egy hét alatt vittél el)
Tamás
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10315Post Ηλίας »

Kissun wrote:Sziasztok,
ezzel az autóval mi a baj?
Már egy hónapja hirdetik és még mindig nem kelt el?
Volt valaki aki megnézte esetleg és tud róla valamit?

Egyébként autóvásárlás elõtt állok és ez is érdekelne, csak
kicsit paranoiás vagyok.

Elõre is köszi a válaszokat, remélem valaki tud bõvebb infot az autóról.

Tamás

Sokallod az 1 hónapot? Akkor mi a véleményed a 6 hónapja raktáron lévõ új kocsikról?
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
Kissun
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 34
Joined: 2008 Sep 23, Tue 16:02
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Székesfehérvár

Post: # 10312Post Kissun »

cakes wrote:tudom h nem ti vagytok a tulaja, de kíváncsi vagyok a véleményetekre ...
http://www.hasznaltauto.hu/2321782_kia_ceed_2007

lehet, mire hazaérek el is kel :)



Sziasztok,
ezzel az autóval mi a baj?
Már egy hónapja hirdetik és még mindig nem kelt el?
Volt valaki aki megnézte esetleg és tud róla valamit?

Egyébként autóvásárlás elõtt állok és ez is érdekelne, csak
kicsit paranoiás vagyok.

Elõre is köszi a válaszokat, remélem valaki tud bõvebb infot az autóról.

Tamás
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 10305Post cakes »

ilias wrote:Rendben, várunk. Én nem vagyok ott, de küldöm priviben neked a számomat, hogy én is ott tudjak lenni megmutatni és dumcsizni a lehetõségekrõl.

ment a pm
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 10304Post cakes »

haetes wrote:mergát kell venni hitelre, 0 huf önerõvel, havi 30ezerért! :) most a Pappas-nal van ákcijó, 78éves törlesztéssel! hmmm.....:) szept végére már ki is hozhatod!


nem kell dinnyés merci :lol:
ceed-et akarok :D
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
hae7es
Megszállott rajongó
Posts: 4629
Joined: 2008 Mar 02, Sun 13:13
Location: BP
Contact:

Post: # 10302Post hae7es »

mergát kell venni hitelre, 0 huf önerõvel, havi 30ezerért! :) most a Pappas-nal van ákcijó, 78éves törlesztéssel! hmmm.....:) szept végére már ki is hozhatod!
Üdv: HÆ7ES /SW 1,6D EXlim, ecs+/ - eladva!
Dolák-Saly Róbert - A hetes
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10301Post Ηλίας »

cakes wrote:holnap viszem a mazdámat szervizbe pöstre
és ha úgy alakulnak a dolgaim (márpedig igyekszem úgy alakítani), akkor beugrok hozzád meg a ceed-hez :)

Rendben, várunk. Én nem vagyok ott, de küldöm priviben neked a számomat, hogy én is ott tudjak lenni megmutatni és dumcsizni a lehetõségekrõl.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
zst
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 4022
Joined: 2008 Jul 15, Tue 15:57
Location: Érd

???

Post: # 10299Post zst »

Ez a rovat úgy néz ki, hogy félre siklott :!: :!: :!:
Egy árva autó sincs eladó itt :!:
Valószínû, hogy nem is lesz, mert aki akar venni az nem mi vagyunk(mert van). Más meg úgysem találná meg a sok egyéb téma között.

Szép napot :!:
szép emlék marad OTTÓ 1.6 CRDi SW Compass Blue
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 10291Post cakes »

ilias wrote:Igazán figyelmesek vagytok, hogy a gyermekem 2. szülinapjára tettétek a hazautat.
A párbeszédünket meg lehet majd folytatni. :)


holnap viszem a mazdámat szervizbe pöstre
és ha úgy alakulnak a dolgaim (márpedig igyekszem úgy alakítani), akkor beugrok hozzád meg a ceed-hez :)
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
bago
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 5778
Joined: 2008 Mar 02, Sun 9:43
Autó felszereltsége: 1.6 diesel EX LIMITED + ECS
Location: Érd, Szolnok, Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 10205Post bago »

Narsil wrote:Nekem egy tapasztalatom van eddig a 3A autóval. Ez alá is támasztja azt amit Cerka mondott, hogy bátran kell alkudni. Mi egy Swiftet akartunk eladni nekik. Bementünk és kb 300-350-el akartak kevesebbet adni mint ami a vége lett. És ez egy egy 900 ezres autónál elég sokat jelent. A lényeg, hogy olyan hülyeségeket találtak ki, hogy csak na. Hozzáteszem az autóban egy homokszemet nem lehetett látni, míg haveromé volt. Õk meg ahogy nézegették minden "hibát" megláttak. De már majdnem olyanokat is, hogy hangos az alapjárat, miközben 1500-as fordulaton tartja a gázt... Meg hogy"hûha... ez bizony baj, elõre forog a hátsó kerék..." Na szóval ilyenek... Aztán amikor el akartunk menni a harmadik alku után, akkor jöttek, hogy na jó, egye fene, felhívtuk a román atyaÚrIstent, és azt mondta, hogy megadják amit kértünk, mert nagyon jó az autó, és ez nekik mindenképpen kell...
Ennyi volt az én rövid kis történetem.


Az AAA Autoról nekünk sincsenek jó tapasztalataink. Mi az OFF Swiftünket akartuk eladni úgy fél évvel ezelõtt kb. Felhívtak, miután kitöltöttem a kis ajánlatkérõ lapjukat, mondták, hogy akár 950-et is adnak érte (eszméletlenül jó állapotban volt, korához képest nagyon kevés km-rel), aztán mielõtt Pestre feljöttünk volna mégegyszer felhívtam õket, hogy ne jöjjünk potyára...de akkor már csak 750-et ért. :( Persze akkor már jópár 3A-s történeten túl voltam...sok ilyen volt akkor a neten.
bago / 1,6 crdi SW Ex Limited ECS Oil blue
ImageImage
Narsil

Re: Árajánlat

Post: # 10155Post Narsil »

Cerka72 wrote:Én a Cee'd vásárlása elõtt nekik adtam el az öt éves Hyundai Accent-emet.
Az autómért a rönõ szalomban kínáltak a legtöbbet (1 misi), beszámításként, ha a megán grandtúrt veszem, de én a ceed mellett döntöttem, (bár nem adtak akkora kedvezményeket mint a rönónál). Úgy voltam vele, hogy ha ezt az összeget megkapom máshol, rögtön lefoglalózom az SW-met. Mire észhez kaptam, 3 órán belül autó nélkül voltam, zsebemben a lével egy 3A-s kocsiban hazafelé taxizva. 850-rõl indultunk és a végén 950 + eredetiség vizsga állása (kb 20e) lett belõle. A téli gumikat 30-ért eladtam késõbb külön, így pont meglett az egy misi amit terveztem. Elõtte persze utánanéztem, mennyiért megy a régi kocsim a használt piacon: 1 és 1,1 M között voltak a neten, de mivel ez egy alap LX autó volt klíma és légzsák nélkül, biztosan idõbe tellett volna az eladása, bár nagyon jó állapotban volt.
Azt tudom nektek tanácsolni, hogy bátran kell alkudni, engem, mikor már majdnem kimentem a kapun, a harmadik tárgyalás után állítottak meg a kijáratnál. Mikor már majdnem elindultam haza, a fõnök odaszaladt és mondta, hogy megadják amit kérek. Mondjuk amit én csináltam, azt sem volt semmi, nagyon akartam már ezt a Cee'd SW-t...


Nekem egy tapasztalatom van eddig a 3A autóval. Ez alá is támasztja azt amit Cerka mondott, hogy bátran kell alkudni. Mi egy Swiftet akartunk eladni nekik. Bementünk és kb 300-350-el akartak kevesebbet adni mint ami a vége lett. És ez egy egy 900 ezres autónál elég sokat jelent. A lényeg, hogy olyan hülyeségeket találtak ki, hogy csak na. Hozzáteszem az autóban egy homokszemet nem lehetett látni, míg haveromé volt. Õk meg ahogy nézegették minden "hibát" megláttak. De már majdnem olyanokat is, hogy hangos az alapjárat, miközben 1500-as fordulaton tartja a gázt... Meg hogy"hûha... ez bizony baj, elõre forog a hátsó kerék..." Na szóval ilyenek... Aztán amikor el akartunk menni a harmadik alku után, akkor jöttek, hogy na jó, egye fene, felhívtuk a román atyaÚrIstent, és azt mondta, hogy megadják amit kértünk, mert nagyon jó az autó, és ez nekik mindenképpen kell...
Ennyi volt az én rövid kis történetem.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 10143Post Ηλίας »

Cerka72 wrote:Én a Cee'd vásárlása elõtt nekik adtam el az öt éves Hyundai Accent-emet.
Az autómért a rönõ szalomban kínáltak a legtöbbet (1 misi), beszámításként, ha a megán grandtúrt veszem, de én a ceed mellett döntöttem, (bár nem adtak akkora kedvezményeket mint a rönónál). Úgy voltam vele, hogy ha ezt az összeget megkapom máshol, rögtön lefoglalózom az SW-met. Mire észhez kaptam, 3 órán belül autó nélkül voltam, zsebemben a lével egy 3A-s kocsiban hazafelé taxizva. 850-rõl indultunk és a végén 950 + eredetiség vizsga állása (kb 20e) lett belõle. A téli gumikat 30-ért eladtam késõbb külön, így pont meglett az egy misi amit terveztem. Elõtte persze utánanéztem, mennyiért megy a régi kocsim a használt piacon: 1 és 1,1 M között voltak a neten, de mivel ez egy alap LX autó volt klíma és légzsák nélkül, biztosan idõbe tellett volna az eladása, bár nagyon jó állapotban volt.
Azt tudom nektek tanácsolni, hogy bátran kell alkudni, engem, mikor már majdnem kimentem a kapun, a harmadik tárgyalás után állítottak meg a kijáratnál. Mikor már majdnem elindultam haza, a fõnök odaszaladt és mondta, hogy megadják amit kérek. Mondjuk amit én csináltam, azt sem volt semmi, nagyon akartam már ezt a Cee'd SW-t...

Azért az más amikor elsõre 100.000-rel akarnak kevesebbet adni, mint amikor 1.000.000-val. Az én esetem az alapban hülyének nézés kategória, a tied a sima természetes alkué.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
Cerka72
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 296
Joined: 2008 Mar 02, Sun 11:37
Autó felszereltsége: 1.6 diesel LX+
Location: Gödöllõ
Contact:

Re: Árajánlat

Post: # 10136Post Cerka72 »

solarys wrote:Sztem csak nagyot akarnak kaszálni. A 3A-nak nincs vmi túl jó híre, az indexes topickuban is nagyon sok vásárlójuk panaszkodot rájuk.


Én a Cee'd vásárlása elõtt nekik adtam el az öt éves Hyundai Accent-emet.
Az autómért a rönõ szalomban kínáltak a legtöbbet (1 misi), beszámításként, ha a megán grandtúrt veszem, de én a ceed mellett döntöttem, (bár nem adtak akkora kedvezményeket mint a rönónál). Úgy voltam vele, hogy ha ezt az összeget megkapom máshol, rögtön lefoglalózom az SW-met. Mire észhez kaptam, 3 órán belül autó nélkül voltam, zsebemben a lével egy 3A-s kocsiban hazafelé taxizva. 850-rõl indultunk és a végén 950 + eredetiség vizsga állása (kb 20e) lett belõle. A téli gumikat 30-ért eladtam késõbb külön, így pont meglett az egy misi amit terveztem. Elõtte persze utánanéztem, mennyiért megy a régi kocsim a használt piacon: 1 és 1,1 M között voltak a neten, de mivel ez egy alap LX autó volt klíma és légzsák nélkül, biztosan idõbe tellett volna az eladása, bár nagyon jó állapotban volt.
Azt tudom nektek tanácsolni, hogy bátran kell alkudni, engem, mikor már majdnem kimentem a kapun, a harmadik tárgyalás után állítottak meg a kijáratnál. Mikor már majdnem elindultam haza, a fõnök odaszaladt és mondta, hogy megadják amit kérek. Mondjuk amit én csináltam, azt sem volt semmi, nagyon akartam már ezt a Cee'd SW-t...
Üdv: Cerka (SW Machine Silver)
nyáron: 5,8 l/100 km télen: 7,0 l/100km 31 km/h 80% Gödöllõ
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10082Post Ηλίας »

solarys wrote:A panaszosok vásárlók voltak, akikkel néha vitába szálltak a cég dolgozói.
Itt a topik, vannak benne érdekességek:http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9154917&la=82551100

Köszi.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Post: # 10008Post solarys »

A panaszosok vásárlók voltak, akikkel néha vitába szálltak a cég dolgozói.
Itt a topik, vannak benne érdekességek:http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9154917&la=82551100
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9973Post Ηλίας »

solarys wrote:Sztem csak nagyot akarnak kaszálni. A 3A-nak nincs vmi túl jó híre, az indexes topickuban is nagyon sok vásárlójuk panaszkodot rájuk.

Adsz egy linket?
Egyébként nem kell panaszkodni, hanem fel kell mérni a terepet és úgy odavinni a kocsit. Nekem ez a telefonos egyeztetés után rögtön kiderült. Nyílván jól hangzik a készpénzes felvásárlás. Ha megvan szorulva az ember, akkor meg jobb, mintha a végrehajtó jön. :)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Re: Árajánlat

Post: # 9966Post solarys »

ilias wrote:Ha ennyit ajánl valaki, akkor vagy neki kell vagy ennyire ért a használtautókhoz.

Sztem csak nagyot akarnak kaszálni. A 3A-nak nincs vmi túl jó híre, az indexes topickuban is nagyon sok vásárlójuk panaszkodot rájuk.
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9934Post Ηλίας »

cakes wrote:mondjuk a 3misis határ alá nekem sem lenne pofám lemenni
(hiába is hangzana szebben) :D

Ha ennyit ajánl valaki, akkor vagy neki kell vagy ennyire ért a használtautókhoz.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Re: Árajánlat

Post: # 9930Post cakes »

ilias wrote:2.3-2.6 m.


mondjuk a 3misis határ alá nekem sem lenne pofám lemenni
(hiába is hangzana szebben) :D
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9881Post Ηλίας »

GregHozta wrote:Elmennek a Q..... Egy 1.4 EX-nél (4.200.000.-) nagyobb felszereltségû autóért akarnak ennyit adni??? Fogadjunk, ha rábólintasz, már megvan a vevõje (az ajánattevõ)

Én csak azt nem értem, hogy ezek milyen emberekkel szoktak üzletelni?
Nem szeretném a fogyatékkal élõket megsérteni.
Kérjél Te is ajánlatot, online. 2 nap múlva felhívnak. :)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Re: Árajánlat

Post: # 9878Post GregHozta »

ilias wrote:2.3-2.6 m.

Elmennek a Q..... Egy 1.4 EX-nél (4.200.000.-) nagyobb felszereltségû autóért akarnak ennyit adni??? Fogadjunk, ha rábólintasz, már megvan a vevõje (az ajánattevõ)
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Re: Árajánlat

Post: # 9876Post fules »

Szia

Az nagyon karcsú!



ilias wrote:2.3-2.6 m.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9869Post Ηλίας »

fules wrote:Szia

Használt az a Magentis? (bocsi, nem tudtam kihagyni)
De most már áruld el, mert nagyon kiváncsi lettem!





2.3-2.6 m.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Re: Árajánlat

Post: # 9866Post fules »

Szia

Használt az a Magentis? (bocsi, nem tudtam kihagyni)
De most már áruld el, mert nagyon kiváncsi lettem!




ilias wrote:Nem Magentis, hanem Cee'd!!
:)
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9864Post Ηλίας »

fules wrote:Szia

Valószínû nem azért akartad a "holdig rúgni" az ajánlattevõt, mert túl sokat kínált volna érte! ..........Mit dobott fel 2.700.000.-Ft-ot?
Üdv
Füles






Nem Magentis, hanem Cee'd!!
:)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Re: Árajánlat

Post: # 9861Post fules »

Szia

Valószínû nem azért akartad a "holdig rúgni" az ajánlattevõt, mert túl sokat kínált volna érte! ..........Mit dobott fel 2.700.000.-Ft-ot?
Üdv
Füles





ilias wrote:Kértem és kaptam árajánlatot a sárga Cee'd-re az AAAAutótól. Mit gondoltok mennyit ajánlottak? 300.000-es -tól, -igot mondtak.
Súgás képpen: azt hittem, hogy a Holdig rúgom az ajánlattevõt.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Árajánlat

Post: # 9857Post Ηλίας »

Kértem és kaptam árajánlatot a sárga Cee'd-re az AAAAutótól. Mit gondoltok mennyit ajánlottak? 300.000-es -tól, -igot mondtak.
Súgás képpen: azt hittem, hogy a Holdig rúgom az ajánlattevõt.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
bago
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 5778
Joined: 2008 Mar 02, Sun 9:43
Autó felszereltsége: 1.6 diesel EX LIMITED + ECS
Location: Érd, Szolnok, Budapest

Post: # 9492Post bago »

cakes wrote:most ebbõl azt veszem le h ha tesztautó, akkor az már gáz? :???:


Nem feltétlen gáz, csak mint mások is említették nem mindegyik tesztautót kímélik. Csak ennyit sugalltam.
bago / 1,6 crdi SW Ex Limited ECS Oil blue
ImageImage
Post Reply