KIA mania

Nemzetközi KIA fórumok / International KIA forums
Regisztráció nélkül olvasható / You can read without registration
Post Reply
User avatar
hae7es
Megszállott rajongó
Posts: 4629
Joined: 2008 Mar 02, Sun 13:13
Location: BP
Contact:

Re: KIA mania

Post: # 40879Post hae7es »

joco wrote:Sajnos ezzel az újabb fankia hellyel is az a gond mint a többivel: nem azért van, hogy a tagok gondjait ápolja, támogassa és úgymond egyfajta védelmet próbáljon teremteni a beszállító és szervízhálózatával szemben, hanem! azt támogatja.
Így aztán a nagy piálások és összejövetelek ingyen-reklám a cégnek/márkának.
Ha valaki a fórumon bírálni próbálja a szervízeket, vagy főleg az importőrt, arra azonnal ráugranak és nemhogy segítsenek de sokesetben nevetségessé próbálják tenni az illetőt, vagy ha azt nem lehet, akkor kirúgják a fórumról, amint azt jómagam is mgjártam. Jó a kia, ügyes kis autó, csakk épp gondod ne legyen vele! mert akkor nagyon nagy bajban vagy. Az én autómban a motor tele volt alu fémforgáccsal, három hónapig tartották a vezérképviseleten. Végűl motorblokkot cseréltek benne, a régi hengerfejet visszatették. Persze a motor azóta is remegve jár, erőtlen. Három képviseleti műhelyben is jártam már vele de eredmény az nincs. Én kiderítettem, hogy hibás a ROM tartalom és újból kellene írni, de sajnos erre nem képesek.......


Jocó
hali

erről itt is volt szó, mert én nem emlékszem rá. ???

üdv
7
Üdv: HÆ7ES /SW 1,6D EXlim, ecs+/ - eladva!
Dolák-Saly Róbert - A hetes
joco
Régi motoros (Cee'd-es)
Posts: 80
Joined: 2008 Mar 03, Mon 20:11
Location: Sepsiszentgyörgy
Contact:

Re: KIA mania

Post: # 40878Post joco »

Sajnos ezzel az újabb fankia hellyel is az a gond mint a többivel: nem azért van, hogy a tagok gondjait ápolja, támogassa és úgymond egyfajta védelmet próbáljon teremteni a beszállító és szervízhálózatával szemben, hanem! azt támogatja.
Így aztán a nagy piálások és összejövetelek ingyen-reklám a cégnek/márkának.
Ha valaki a fórumon bírálni próbálja a szervízeket, vagy főleg az importőrt, arra azonnal ráugranak és nemhogy segítsenek de sokesetben nevetségessé próbálják tenni az illetőt, vagy ha azt nem lehet, akkor kirúgják a fórumról, amint azt jómagam is mgjártam. Jó a kia, ügyes kis autó, csakk épp gondod ne legyen vele! mert akkor nagyon nagy bajban vagy. Az én autómban a motor tele volt alu fémforgáccsal, három hónapig tartották a vezérképviseleten. Végűl motorblokkot cseréltek benne, a régi hengerfejet visszatették. Persze a motor azóta is remegve jár, erőtlen. Három képviseleti műhelyben is jártam már vele de eredmény az nincs. Én kiderítettem, hogy hibás a ROM tartalom és újból kellene írni, de sajnos erre nem képesek.......


Jocó
1,6 GLS/AT Mars Red
User avatar
Tomi1973Wien
USB csatoló van a fejében...
Posts: 10496
Joined: 2008 Jul 17, Thu 9:58
Autó felszereltsége: Két cee'd között
Location: Becs - Wien - Vienna
Contact:

Re: KIA mania

Post: # 34965Post Tomi1973Wien »

kriszta15 wrote::kocc: addig is baratkozzunk :kocc:

velem lehet beszelni... jo kis hazipalesz, sör, es maris minden szebb :kocc: :cool: :lol:
Kia Carnival EX/AT/Business 2,9CRDI - Carel - 144LE/310Nm/Automata4G

Szervizkocsi: Opel Corsa 1,5TD - 67LE, 5seb. 3ajtos

Kutyaink: Vienna Calling

Image
kriszta15

Re: KIA mania

Post: # 34936Post kriszta15 »

:kocc: addig is baratkozzunk :kocc:
User avatar
Tomi1973Wien
USB csatoló van a fejében...
Posts: 10496
Joined: 2008 Jul 17, Thu 9:58
Autó felszereltsége: Két cee'd között
Location: Becs - Wien - Vienna
Contact:

Re: KIA mania

Post: # 34915Post Tomi1973Wien »

kriszta15 wrote:Kerlek ne gondoljatok hogy "kampanyolok" :D csak szeretnem megmutatni nektek is a legujabb kia forumot, mely aug.25-tol kezdve gyujti a KIA rajongokat :dance: - roman, angol es francia nyelven
http://www.fankia.ro/forum

U.I. Ha az eloirasoknak ellentetbe utkozo hozzaszolasom kerem az adminokat jelezzenek mielott "bunti". Koszonom.

a büntetesed tetelen még elgondolkodik a nagytanacs :gonosz: :gonosz: :gonosz:
Kia Carnival EX/AT/Business 2,9CRDI - Carel - 144LE/310Nm/Automata4G

Szervizkocsi: Opel Corsa 1,5TD - 67LE, 5seb. 3ajtos

Kutyaink: Vienna Calling

Image
kriszta15

Re: KIA mania

Post: # 34855Post kriszta15 »

dolgozom rajta ;)
User avatar
Butch
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 2642
Joined: 2008 Dec 09, Tue 19:42
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Bicske

Re: KIA mania

Post: # 34846Post Butch »

kriszta15 wrote:Kerlek ne gondoljatok hogy "kampanyolok" :D csak szeretnem megmutatni nektek is a legujabb kia forumot, mely aug.25-tol kezdve gyujti a KIA rajongokat :dance: - roman, angol es francia nyelven
http://www.fankia.ro/forum

U.I. Ha az eloirasoknak ellentetbe utkozo hozzaszolasom kerem az adminokat jelezzenek mielott "bunti". Koszonom.
Igazán beprotezsálhatnád a magyar nyelvet is. :mrgreen:
I have little sprechen angolul. :mrgreen:
CEE'D SW 1.4 EX limited
Silver Line Miami Antracit + Michelin Energy Saver
Téli papucs:Michelin Alpine A4
Ollé a CEE'D-emben nagyszerű volt
Pillákok
Renault Scenic TomTom 1.5 dci részecskegyorsítóval
Silver Line Miami Antracit + Michelin Energy Saver 15"
Téli papucs:Michelin Alpine A4 15"
Suzuki VZ 800 Intruder
kriszta15

KIA mania

Post: # 34839Post kriszta15 »

Kerlek ne gondoljatok hogy "kampanyolok" :D csak szeretnem megmutatni nektek is a legujabb kia forumot, mely aug.25-tol kezdve gyujti a KIA rajongokat :dance: - roman, angol es francia nyelven
http://www.fankia.ro/forum

U.I. Ha az eloirasoknak ellentetbe utkozo hozzaszolasom kerem az adminokat jelezzenek mielott "bunti". Koszonom.
Last edited by kriszta15 on 2009 Sep 09, Wed 22:21, edited 1 time in total.
Post Reply