Eladó Cee'd-ek

A regisztráció nélkül is olvasható topikok.
User avatar
hae7es
Megszállott rajongó
Posts: 4629
Joined: 2008 Mar 02, Sun 13:13
Location: BP
Contact:

Post: # 10302Post hae7es »

mergát kell venni hitelre, 0 huf önerõvel, havi 30ezerért! :) most a Pappas-nal van ákcijó, 78éves törlesztéssel! hmmm.....:) szept végére már ki is hozhatod!
Üdv: HÆ7ES /SW 1,6D EXlim, ecs+/ - eladva!
Dolák-Saly Róbert - A hetes
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10301Post Ηλίας »

cakes wrote:holnap viszem a mazdámat szervizbe pöstre
és ha úgy alakulnak a dolgaim (márpedig igyekszem úgy alakítani), akkor beugrok hozzád meg a ceed-hez :)

Rendben, várunk. Én nem vagyok ott, de küldöm priviben neked a számomat, hogy én is ott tudjak lenni megmutatni és dumcsizni a lehetõségekrõl.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
zst
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 4022
Joined: 2008 Jul 15, Tue 15:57
Location: Érd

???

Post: # 10299Post zst »

Ez a rovat úgy néz ki, hogy félre siklott :!: :!: :!:
Egy árva autó sincs eladó itt :!:
Valószínû, hogy nem is lesz, mert aki akar venni az nem mi vagyunk(mert van). Más meg úgysem találná meg a sok egyéb téma között.

Szép napot :!:
szép emlék marad OTTÓ 1.6 CRDi SW Compass Blue
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 10291Post cakes »

ilias wrote:Igazán figyelmesek vagytok, hogy a gyermekem 2. szülinapjára tettétek a hazautat.
A párbeszédünket meg lehet majd folytatni. :)


holnap viszem a mazdámat szervizbe pöstre
és ha úgy alakulnak a dolgaim (márpedig igyekszem úgy alakítani), akkor beugrok hozzád meg a ceed-hez :)
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
bago
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 5778
Joined: 2008 Mar 02, Sun 9:43
Autó felszereltsége: 1.6 diesel EX LIMITED + ECS
Location: Érd, Szolnok, Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 10205Post bago »

Narsil wrote:Nekem egy tapasztalatom van eddig a 3A autóval. Ez alá is támasztja azt amit Cerka mondott, hogy bátran kell alkudni. Mi egy Swiftet akartunk eladni nekik. Bementünk és kb 300-350-el akartak kevesebbet adni mint ami a vége lett. És ez egy egy 900 ezres autónál elég sokat jelent. A lényeg, hogy olyan hülyeségeket találtak ki, hogy csak na. Hozzáteszem az autóban egy homokszemet nem lehetett látni, míg haveromé volt. Õk meg ahogy nézegették minden "hibát" megláttak. De már majdnem olyanokat is, hogy hangos az alapjárat, miközben 1500-as fordulaton tartja a gázt... Meg hogy"hûha... ez bizony baj, elõre forog a hátsó kerék..." Na szóval ilyenek... Aztán amikor el akartunk menni a harmadik alku után, akkor jöttek, hogy na jó, egye fene, felhívtuk a román atyaÚrIstent, és azt mondta, hogy megadják amit kértünk, mert nagyon jó az autó, és ez nekik mindenképpen kell...
Ennyi volt az én rövid kis történetem.


Az AAA Autoról nekünk sincsenek jó tapasztalataink. Mi az OFF Swiftünket akartuk eladni úgy fél évvel ezelõtt kb. Felhívtak, miután kitöltöttem a kis ajánlatkérõ lapjukat, mondták, hogy akár 950-et is adnak érte (eszméletlenül jó állapotban volt, korához képest nagyon kevés km-rel), aztán mielõtt Pestre feljöttünk volna mégegyszer felhívtam õket, hogy ne jöjjünk potyára...de akkor már csak 750-et ért. :( Persze akkor már jópár 3A-s történeten túl voltam...sok ilyen volt akkor a neten.
bago / 1,6 crdi SW Ex Limited ECS Oil blue
ImageImage
Narsil

Re: Árajánlat

Post: # 10155Post Narsil »

Cerka72 wrote:Én a Cee'd vásárlása elõtt nekik adtam el az öt éves Hyundai Accent-emet.
Az autómért a rönõ szalomban kínáltak a legtöbbet (1 misi), beszámításként, ha a megán grandtúrt veszem, de én a ceed mellett döntöttem, (bár nem adtak akkora kedvezményeket mint a rönónál). Úgy voltam vele, hogy ha ezt az összeget megkapom máshol, rögtön lefoglalózom az SW-met. Mire észhez kaptam, 3 órán belül autó nélkül voltam, zsebemben a lével egy 3A-s kocsiban hazafelé taxizva. 850-rõl indultunk és a végén 950 + eredetiség vizsga állása (kb 20e) lett belõle. A téli gumikat 30-ért eladtam késõbb külön, így pont meglett az egy misi amit terveztem. Elõtte persze utánanéztem, mennyiért megy a régi kocsim a használt piacon: 1 és 1,1 M között voltak a neten, de mivel ez egy alap LX autó volt klíma és légzsák nélkül, biztosan idõbe tellett volna az eladása, bár nagyon jó állapotban volt.
Azt tudom nektek tanácsolni, hogy bátran kell alkudni, engem, mikor már majdnem kimentem a kapun, a harmadik tárgyalás után állítottak meg a kijáratnál. Mikor már majdnem elindultam haza, a fõnök odaszaladt és mondta, hogy megadják amit kérek. Mondjuk amit én csináltam, azt sem volt semmi, nagyon akartam már ezt a Cee'd SW-t...


Nekem egy tapasztalatom van eddig a 3A autóval. Ez alá is támasztja azt amit Cerka mondott, hogy bátran kell alkudni. Mi egy Swiftet akartunk eladni nekik. Bementünk és kb 300-350-el akartak kevesebbet adni mint ami a vége lett. És ez egy egy 900 ezres autónál elég sokat jelent. A lényeg, hogy olyan hülyeségeket találtak ki, hogy csak na. Hozzáteszem az autóban egy homokszemet nem lehetett látni, míg haveromé volt. Õk meg ahogy nézegették minden "hibát" megláttak. De már majdnem olyanokat is, hogy hangos az alapjárat, miközben 1500-as fordulaton tartja a gázt... Meg hogy"hûha... ez bizony baj, elõre forog a hátsó kerék..." Na szóval ilyenek... Aztán amikor el akartunk menni a harmadik alku után, akkor jöttek, hogy na jó, egye fene, felhívtuk a román atyaÚrIstent, és azt mondta, hogy megadják amit kértünk, mert nagyon jó az autó, és ez nekik mindenképpen kell...
Ennyi volt az én rövid kis történetem.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 10143Post Ηλίας »

Cerka72 wrote:Én a Cee'd vásárlása elõtt nekik adtam el az öt éves Hyundai Accent-emet.
Az autómért a rönõ szalomban kínáltak a legtöbbet (1 misi), beszámításként, ha a megán grandtúrt veszem, de én a ceed mellett döntöttem, (bár nem adtak akkora kedvezményeket mint a rönónál). Úgy voltam vele, hogy ha ezt az összeget megkapom máshol, rögtön lefoglalózom az SW-met. Mire észhez kaptam, 3 órán belül autó nélkül voltam, zsebemben a lével egy 3A-s kocsiban hazafelé taxizva. 850-rõl indultunk és a végén 950 + eredetiség vizsga állása (kb 20e) lett belõle. A téli gumikat 30-ért eladtam késõbb külön, így pont meglett az egy misi amit terveztem. Elõtte persze utánanéztem, mennyiért megy a régi kocsim a használt piacon: 1 és 1,1 M között voltak a neten, de mivel ez egy alap LX autó volt klíma és légzsák nélkül, biztosan idõbe tellett volna az eladása, bár nagyon jó állapotban volt.
Azt tudom nektek tanácsolni, hogy bátran kell alkudni, engem, mikor már majdnem kimentem a kapun, a harmadik tárgyalás után állítottak meg a kijáratnál. Mikor már majdnem elindultam haza, a fõnök odaszaladt és mondta, hogy megadják amit kérek. Mondjuk amit én csináltam, azt sem volt semmi, nagyon akartam már ezt a Cee'd SW-t...

Azért az más amikor elsõre 100.000-rel akarnak kevesebbet adni, mint amikor 1.000.000-val. Az én esetem az alapban hülyének nézés kategória, a tied a sima természetes alkué.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
Cerka72
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 296
Joined: 2008 Mar 02, Sun 11:37
Autó felszereltsége: 1.6 diesel LX+
Location: Gödöllõ
Contact:

Re: Árajánlat

Post: # 10136Post Cerka72 »

solarys wrote:Sztem csak nagyot akarnak kaszálni. A 3A-nak nincs vmi túl jó híre, az indexes topickuban is nagyon sok vásárlójuk panaszkodot rájuk.


Én a Cee'd vásárlása elõtt nekik adtam el az öt éves Hyundai Accent-emet.
Az autómért a rönõ szalomban kínáltak a legtöbbet (1 misi), beszámításként, ha a megán grandtúrt veszem, de én a ceed mellett döntöttem, (bár nem adtak akkora kedvezményeket mint a rönónál). Úgy voltam vele, hogy ha ezt az összeget megkapom máshol, rögtön lefoglalózom az SW-met. Mire észhez kaptam, 3 órán belül autó nélkül voltam, zsebemben a lével egy 3A-s kocsiban hazafelé taxizva. 850-rõl indultunk és a végén 950 + eredetiség vizsga állása (kb 20e) lett belõle. A téli gumikat 30-ért eladtam késõbb külön, így pont meglett az egy misi amit terveztem. Elõtte persze utánanéztem, mennyiért megy a régi kocsim a használt piacon: 1 és 1,1 M között voltak a neten, de mivel ez egy alap LX autó volt klíma és légzsák nélkül, biztosan idõbe tellett volna az eladása, bár nagyon jó állapotban volt.
Azt tudom nektek tanácsolni, hogy bátran kell alkudni, engem, mikor már majdnem kimentem a kapun, a harmadik tárgyalás után állítottak meg a kijáratnál. Mikor már majdnem elindultam haza, a fõnök odaszaladt és mondta, hogy megadják amit kérek. Mondjuk amit én csináltam, azt sem volt semmi, nagyon akartam már ezt a Cee'd SW-t...
Üdv: Cerka (SW Machine Silver)
nyáron: 5,8 l/100 km télen: 7,0 l/100km 31 km/h 80% Gödöllõ
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 10082Post Ηλίας »

solarys wrote:A panaszosok vásárlók voltak, akikkel néha vitába szálltak a cég dolgozói.
Itt a topik, vannak benne érdekességek:http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9154917&la=82551100

Köszi.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Post: # 10008Post solarys »

A panaszosok vásárlók voltak, akikkel néha vitába szálltak a cég dolgozói.
Itt a topik, vannak benne érdekességek:http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9154917&la=82551100
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9973Post Ηλίας »

solarys wrote:Sztem csak nagyot akarnak kaszálni. A 3A-nak nincs vmi túl jó híre, az indexes topickuban is nagyon sok vásárlójuk panaszkodot rájuk.

Adsz egy linket?
Egyébként nem kell panaszkodni, hanem fel kell mérni a terepet és úgy odavinni a kocsit. Nekem ez a telefonos egyeztetés után rögtön kiderült. Nyílván jól hangzik a készpénzes felvásárlás. Ha megvan szorulva az ember, akkor meg jobb, mintha a végrehajtó jön. :)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Re: Árajánlat

Post: # 9966Post solarys »

ilias wrote:Ha ennyit ajánl valaki, akkor vagy neki kell vagy ennyire ért a használtautókhoz.

Sztem csak nagyot akarnak kaszálni. A 3A-nak nincs vmi túl jó híre, az indexes topickuban is nagyon sok vásárlójuk panaszkodot rájuk.
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9934Post Ηλίας »

cakes wrote:mondjuk a 3misis határ alá nekem sem lenne pofám lemenni
(hiába is hangzana szebben) :D

Ha ennyit ajánl valaki, akkor vagy neki kell vagy ennyire ért a használtautókhoz.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Re: Árajánlat

Post: # 9930Post cakes »

ilias wrote:2.3-2.6 m.


mondjuk a 3misis határ alá nekem sem lenne pofám lemenni
(hiába is hangzana szebben) :D
...kulcsos gyerek :)

előd ... Image cca 126e km és bő 7 év után
utód ... Image
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9881Post Ηλίας »

GregHozta wrote:Elmennek a Q..... Egy 1.4 EX-nél (4.200.000.-) nagyobb felszereltségû autóért akarnak ennyit adni??? Fogadjunk, ha rábólintasz, már megvan a vevõje (az ajánattevõ)

Én csak azt nem értem, hogy ezek milyen emberekkel szoktak üzletelni?
Nem szeretném a fogyatékkal élõket megsérteni.
Kérjél Te is ajánlatot, online. 2 nap múlva felhívnak. :)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Re: Árajánlat

Post: # 9878Post GregHozta »

ilias wrote:2.3-2.6 m.

Elmennek a Q..... Egy 1.4 EX-nél (4.200.000.-) nagyobb felszereltségû autóért akarnak ennyit adni??? Fogadjunk, ha rábólintasz, már megvan a vevõje (az ajánattevõ)
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Re: Árajánlat

Post: # 9876Post fules »

Szia

Az nagyon karcsú!



ilias wrote:2.3-2.6 m.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9869Post Ηλίας »

fules wrote:Szia

Használt az a Magentis? (bocsi, nem tudtam kihagyni)
De most már áruld el, mert nagyon kiváncsi lettem!





2.3-2.6 m.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Re: Árajánlat

Post: # 9866Post fules »

Szia

Használt az a Magentis? (bocsi, nem tudtam kihagyni)
De most már áruld el, mert nagyon kiváncsi lettem!




ilias wrote:Nem Magentis, hanem Cee'd!!
:)
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Re: Árajánlat

Post: # 9864Post Ηλίας »

fules wrote:Szia

Valószínû nem azért akartad a "holdig rúgni" az ajánlattevõt, mert túl sokat kínált volna érte! ..........Mit dobott fel 2.700.000.-Ft-ot?
Üdv
Füles






Nem Magentis, hanem Cee'd!!
:)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
fules
az igazi füles
az igazi füles
Posts: 413
Joined: 2008 Mar 26, Wed 16:53
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED
Location: Eger

Re: Árajánlat

Post: # 9861Post fules »

Szia

Valószínû nem azért akartad a "holdig rúgni" az ajánlattevõt, mert túl sokat kínált volna érte! ..........Mit dobott fel 2.700.000.-Ft-ot?
Üdv
Füles





ilias wrote:Kértem és kaptam árajánlatot a sárga Cee'd-re az AAAAutótól. Mit gondoltok mennyit ajánlottak? 300.000-es -tól, -igot mondtak.
Súgás képpen: azt hittem, hogy a Holdig rúgom az ajánlattevõt.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Árajánlat

Post: # 9857Post Ηλίας »

Kértem és kaptam árajánlatot a sárga Cee'd-re az AAAAutótól. Mit gondoltok mennyit ajánlottak? 300.000-es -tól, -igot mondtak.
Súgás képpen: azt hittem, hogy a Holdig rúgom az ajánlattevõt.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
bago
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 5778
Joined: 2008 Mar 02, Sun 9:43
Autó felszereltsége: 1.6 diesel EX LIMITED + ECS
Location: Érd, Szolnok, Budapest

Post: # 9492Post bago »

cakes wrote:most ebbõl azt veszem le h ha tesztautó, akkor az már gáz? :???:


Nem feltétlen gáz, csak mint mások is említették nem mindegyik tesztautót kímélik. Csak ennyit sugalltam.
bago / 1,6 crdi SW Ex Limited ECS Oil blue
ImageImage
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 9490Post Ηλίας »

cakes wrote:szept.17-én landol a gépünk magyarhonban.
aztán még eü, meg ilyen-olyan kötelezõ megjelenések, kötelezõ körök amiket le kell futni. utána pár nap szabi, majd vissza a mókuskerékbe. :)

de már végleg otthon maradok, félévig (minimum) nem teszem ki a lában a határon túlra :lol:

Igazán figyelmesek vagytok, hogy a gyermekem 2. szülinapjára tettétek a hazautat.
A párbeszédünket meg lehet majd folytatni. :)
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 9488Post cakes »

ilias wrote:Mikor jössz és meddig maradsz?


szept.17-én landol a gépünk magyarhonban.
aztán még eü, meg ilyen-olyan kötelezõ megjelenések, kötelezõ körök amiket le kell futni. utána pár nap szabi, majd vissza a mókuskerékbe. :)

de már végleg otthon maradok, félévig (minimum) nem teszem ki a lában a határon túlra :lol:
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 9482Post Ηλίας »

cakes wrote:tudom h nem ti vagytok a tulaja, de kíváncsi vagyok a véleményetekre ...
http://www.hasznaltauto.hu/2321782_kia_ceed_2007

lehet, mire hazaérek el is kel :)

Mikor jössz és meddig maradsz?
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 9479Post Ηλίας »

Ilyen alapon minden kocsira rálehetne fogni, hogy tesztautó.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 9477Post cakes »

GregHozta wrote:De neked kell dönteni. :)


kösz :lol:
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 9476Post cakes »

bago wrote: h ne tûnjön fel tesztautóság vagy ilyesmi.


most ebbõl azt veszem le h ha tesztautó, akkor az már gáz? :???:
User avatar
bago
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 5778
Joined: 2008 Mar 02, Sun 9:43
Autó felszereltsége: 1.6 diesel EX LIMITED + ECS
Location: Érd, Szolnok, Budapest

Post: # 9429Post bago »

cakes wrote:tudom h nem ti vagytok a tulaja, de kíváncsi vagyok a véleményetekre ...
http://www.hasznaltauto.hu/2321782_kia_ceed_2007

lehet, mire hazaérek el is kel :)


Hmmm...nem úgy néz ki mintha tesztautó lett volna. Szerintem ennyiért megéri, ahogy Greg is írta. A környezet esetleg árulkodó lehet, de lehet, h direkt ide vitték fotózni, h ne tûnjön fel tesztautóság vagy ilyesmi.
bago / 1,6 crdi SW Ex Limited ECS Oil blue
ImageImage
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Post: # 9401Post GregHozta »

cakes wrote:tudom h nem ti vagytok a tulaja, de kíváncsi vagyok a véleményetekre ...
http://www.hasznaltauto.hu/2321782_kia_ceed_2007

lehet, mire hazaérek el is kel :)

Nem az enyém, de a szín és forma stimmel. :)
Ha jól látom, ez még 5+2év garos, egyébként meg egy sima EX felszereltség. Lényegében 1,2 millióval olcsóbb a listaárnál, és keveset futott. De neked kell dönteni. :)
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 9396Post cakes »

tudom h nem ti vagytok a tulaja, de kíváncsi vagyok a véleményetekre ...
http://www.hasznaltauto.hu/2321782_kia_ceed_2007

lehet, mire hazaérek el is kel :)
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 8962Post Ηλίας »

Narsil wrote:Szia! Elõre is köszi, és nem történt semmi, hogy nem láttuk, nagyjából azért el tudjuk képzelni. De sajnos a pénztárcánk szab határt az álmainknak. :( Kicsit összeszedjük a gondolatainkat, és válaszolok a kérdésedre. Elõre is köszi a keresgélést.

Sajnos az a pénztárca mindenkinél ilyen makacs. :(
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
Narsil

Post: # 8952Post Narsil »

ilias wrote:Szia Narsil!
Sajnálom, hogy nem tudtam megmutatni a kocsit, pedig kerested. Talán a bennelévõ cuccok befolyásolni tudták volna a kocsi állítólagos csajozós mivoltából kialakult véleményt, a párod szemében. :D
Mivel kérdezted, ajánlani tudok más használt Cee'd-eket is (9.000-30.000 km között), de azokat csak rendelésre hozzuk, foglaló befizetése mellett, lepapírozva. Ha gondolod adjál meg paramétereket és én arra adok neked körülbelüli árat. 98%-ban csak 5 ajtós kocsit tudunk hozni. Adott esetben akár új dieselt is (EX (alap és nem alap), fekete), ami kb. április-májusi raktári modell vagy esetleg max 2.000 km-t futott.
Szia! Elõre is köszi, és nem történt semmi, hogy nem láttuk, nagyjából azért el tudjuk képzelni. De sajnos a pénztárcánk szab határt az álmainknak. :( Kicsit összeszedjük a gondolatainkat, és válaszolok a kérdésedre. Elõre is köszi a keresgélést.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 8932Post Ηλίας »

Szia Narsil!
Sajnálom, hogy nem tudtam megmutatni a kocsit, pedig kerested. Talán a bennelévõ cuccok befolyásolni tudták volna a kocsi állítólagos csajozós mivoltából kialakult véleményt, a párod szemében. :D
Mivel kérdezted, ajánlani tudok más használt Cee'd-eket is (9.000-30.000 km között), de azokat csak rendelésre hozzuk, foglaló befizetése mellett, lepapírozva. Ha gondolod adjál meg paramétereket és én arra adok neked körülbelüli árat. 98%-ban csak 5 ajtós kocsit tudunk hozni. Adott esetben akár új dieselt is (EX (alap és nem alap), fekete), ami kb. április-májusi raktári modell vagy esetleg max 2.000 km-t futott.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Post: # 8824Post solarys »

ilias wrote: Mivel elvileg útbaesünk nektek a rakpart irányában (Hegedûs Gy . u. a Lehel térnél) és felajánlottad (jófej vagyok), akkor megköszönnénk, ha a családomat feltudnátok venni cuccok nélkül (asszony +gyerkõc üléssel) és mennénk együtt a két kocsival a Lurdy-hoz. Ha megoldható.
Hazafelé este már bátrabb vagyok.

Szívesen segítünk, felvesszük a nejed és a kicsit is. :)
A részleteket beszéljük meg privátban.
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 8823Post Ηλίας »

GregHozta wrote:Fõleg 3 sör után :lol:

Soha nem iszok ilyen keveset. :D
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 8819Post cakes »

ilias wrote:Ilyen részletekrõl majd szeptember végén, ha valóban aktuális lesz, mindkettõnknek.


megbeszélve
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Post: # 8818Post GregHozta »

ilias wrote:...
Hazafelé este már bátrabb vagyok.

Fõleg 3 sör után :lol:
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 8817Post Ηλίας »

solarys wrote:Igen otthonról jövünk majd és megyünk a Lurdyba. Segítsünk vmit?

Az a gondom, hogy a sárga Cee'd-el hivatalosan csak egyedül mehetek. Kora reggel hazahozom a kocsit. Mivel elvileg útbaesünk nektek a rakpart irányában (Hegedûs Gy . u. a Lehel térnél) és felajánlottad (jófej vagyok), akkor megköszönnénk, ha a családomat feltudnátok venni cuccok nélkül (asszony +gyerkõc üléssel) és mennénk együtt a két kocsival a Lurdy-hoz. Ha megoldható.
Hazafelé este már bátrabb vagyok.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Post: # 8815Post solarys »

GregHozta wrote:Jó van Sanyi... megjegyeztem... :D

Bocsika , de kikivánkozott belõlem ez a fránya megjegyzés. :lol:
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Post: # 8814Post solarys »

ilias wrote:Otthonról jöttök? Lurdyba mentek?
Igen otthonról jövünk majd és megyünk a Lurdyba. Segítsünk vmit?
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 8794Post Ηλίας »

cakes wrote:áhháááááám :)
elsõ rész kipipálva :lol:
ha anita is rábólint, akkor a 10% nem 10 lesz, hanem köbö 50-60%...
a többit meg majd meglátjuk

és "mennyit engednél a felébõl"? ;)

Ilyen részletekrõl majd szeptember végén, ha valóban aktuális lesz, mindkettõnknek.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 8783Post cakes »

solarys wrote: ráadásul ez SW, nem olyan "kicsi kocsi" mint Greg járgánya. :lol:


ezt mint kívülálló is kikérem magamnak :)
szimpla 5 ajtós is tökéletes méret, tökéletes forma :)
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 8782Post cakes »

solarys wrote:Tényleg nagyon jó az avatarod!!


thx ;)
User avatar
cakes
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 1853
Joined: 2008 Aug 27, Wed 17:51
Location: Jászberény

Post: # 8780Post cakes »

ilias wrote:Az ügylet menete:
-kocsiba beleszeret
-10% foglaló
-kb. 1 hét múlva elvisz (ez idõ alatt: regadózás, vizsgáztatás, ha kell szervizelés)
ha van rá hitel, akkor az pedig folyamatában intézõdik. Amíg az nincs meg, addig úgyis parkol a kocsi. A hitel intézése meg lehet, hogy tovább tart, mint a kocsi felkészítése.


áhháááááám :)
elsõ rész kipipálva :lol:
ha anita is rábólint, akkor a 10% nem 10 lesz, hanem köbö 50-60%...
a többit meg majd meglátjuk

és "mennyit engednél a felébõl"? ;)
Last edited by cakes on 2008 Aug 28, Thu 17:38, edited 1 time in total.
User avatar
GregHozta
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 513250
Joined: 2008 Feb 29, Fri 17:40
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX
Location: Pákozd
Contact:

Post: # 8779Post GregHozta »

solarys wrote:...ez SW, nem olyan "kicsi kocsi" mint Greg járgánya :lol:

Jó van Sanyi... megjegyeztem... :D
1,4 EX Black Pearl szemöldökkel Image
Nyári: 205/55 R16 Hankook Ventus Prime 2 + Dezent V alu
Téli: 205/55 R16 Kléber KrisAlp HP + gyári dísztárcsák
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 8777Post Ηλίας »

solarys wrote:Csak egy kósza ötlet volt. Ha aktuális lenne nálunk is van hely hátul, ráadásul ez SW, nem olyan "kicsi kocsi" mint Greg járgánya. :lol:

Otthonról jöttök? Lurdyba mentek?
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
Ηλίας
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Posts: 10247
Joined: 2008 Mar 01, Sat 22:54
Location: Budapest

Post: # 8775Post Ηλίας »

cakes wrote:és ez mennyibe fájna nekem pluszba?
pedig még reménykedtem h vhogy ebbõl a 3.7es árból tudok lefaragni...
mi ennek a menete?

Az ügylet menete:
-kocsiba beleszeret
-10% foglaló
-kb. 1 hét múlva elvisz (ez idõ alatt: regadózás, vizsgáztatás, ha kell szervizelés)
ha van rá hitel, akkor az pedig folyamatában intézõdik. Amíg az nincs meg, addig úgyis parkol a kocsi. A hitel intézése meg lehet, hogy tovább tart, mint a kocsi felkészítése.
1.4 T-GDI Platinum Gt-line SW, ADA, DCT, első lábtérvilágítás, gyöngyház fényezés, tetőablak.
User avatar
solarys
Teljesjogú tag
Teljesjogú tag
Posts: 927
Joined: 2008 Mar 02, Sun 12:41
Autó felszereltsége: 1.4 benzines EX LIMITED + ECS
Location: Dunakeszi

Post: # 8774Post solarys »

cakes wrote: :roll:

Tényleg nagyon jó az avatarod!!
Last edited by solarys on 2008 Aug 28, Thu 16:53, edited 1 time in total.
SW 1,4 ExLimited, ECS, Piston Gray
Image
Post Reply